Duben 2009

Loveless

12. dubna 2009 v 19:19 | Hallo-chan |  Anime recenze
Aoyagi Ritsuka si hodně vytrpěl. Před dvěma lety mu zemřel bratr Seimei. Jeho poslední slova k Ritsukovi nesla jeho opravdové jméno: Beloves, milovaný.
Malý bráška však po tom, co viděl bratrovu smrt, zapomněl spoustu ze svého života. Nepamatuje si ani, jaký byl dříve. Jestli byl dávno veselý chlapec a uličník, teď je z něho tichý samotář s výbornou reputací. Proto mění školu. Hned první den, když jde domů, popadne ho za ruku cizí chlap. Představí se jako Agatsuma Soubi, starý přítel jeho zesnulého bratra. Spolu odejdou do parku. Soubi nečekaně vyzná lásku Ritsukovi a dokonce tvrdí, že by za něj položil vlastní život. Tomu však Aoyagi nevěří.
Ristsuka se později dovídá, že jeho bratr a Soubi spolu kdysi tvořili skupinu, která bojovala. V takovémhle páru byl jeden Bojovník - ten co používal kouzla, a ten druhý byl Oběť, která bojovníka posilovala a taky na ní zůstávaly všechny zranění.


Můj verdikt: Příběh nemá začátek, ani konec, je spíš takovým průběhem dějství. Animace je společně s příběhem pěkná, hudba běžná. Co mě zaujalo na příběhu je, že všichni, kteří mají dětskou nevinost mají ouška a ocásek, zatím co ti, co o nevinnost přišli, je nemají. Doufám že vás neodradí, že příběh vypráví chlapeckou lásku.