Prosinec 2009

Absolute Boyfriend

30. prosince 2009 v 23:02 | Slovča |  Manga recenze
Riiko Izawa je středoškolačka, která nemá opravdu štěstí na lásku. Zamiluje se do každého chlapce, a pak je jím rychle odmítnuta. Jednoho odpoledne se rozhodne jít do parku rozjímat nad svým neštěstím a najde mobil.Na(ne)štěstí patří mobil podomnímu obchodníkovi, který slíbí, že jí sežene cokoliv. A Riiko si nepřeje nic jiného než milence.

Jaké je překvapení, když pak dostane poštou domů krabici, ve které je opravdový milenec. Riiko ho pojmenuje Knight. Ale jak se zdá, s jejím novým přítelem přichází jen samé problémy - už protože za něj bude muset zaplatit nehorázné peníze! A navíc, nejenže se Riiko zamiluje do svého souseda a starého kamaráda, ale i do Knighta.


Můj verdikt: Velice pěkné, šíleně přeslazené... Hrozně jsem se u některých scén nasmála, konec byl zase smutný. Absolute Boyfriend však patří k těm lepším mangám, co jsem četla.


Hanatsuki + Hime

30. prosince 2009 v 22:35 | Slovča |  Manga recenze


Lys je obyčejná patnáctiletá dívka. Žije potulným životem - spolu se Sivou a džinem z prstenu Thorem cestuje po světě a vydělá peníze tancem. Jako malá málem zemřela, ale její matka jí zachránila. Prosila démona a ten slíbil, že dá Lys na šestnáct let svoje srdce, pak ale její dceru pohltí. Všichni jí říkají Hanatsuki a trvrdí, že je nebezpečná a spolčená s démony. Zjistí Lys,jak prodloužit lhůtu svéjo žití...?Kdo je její démon...?.