Listopad 2011

Kapitán IX.

25. listopadu 2011 v 21:30 | Slovča |  Kapitán
Zdravím všechny čtenáře a náhodné zbloudilce na mém blogu. Minulý týden bohužel Kapitán nevyšel, protože jsem prováděla velkou rekonstrukci svého pokoje, ale pro příště už bude Kapitán jistý; dočkáte se ho každý víkend, v lepším případě pátek večer. Užijte si tedy již devátý díl ;)
V minulém díle se ztracený Frank našel, splašený Gerard se konečně uklidnil, když ho měl po svém boku. A tak se zdá, že všechno je zase v pohodě. Tedy, pokud něco Gerarda znovu nevyplaší.


Večer se nesl v duchu vítězství. Zapálili jsme velkou vatru, opékali špekáčky a otevřeli několik jahodových šampusů. Zdálo se, že předchozí stísněnost byla už pryč. Všichni si užívali chvíle strávené dohromady.
Chtěl jsem si s Frankem pokecat a vynadat mu, že mi nic o téhle maškarádě neřekl. Naneštěstí se kolem Franka do kruhu posadila jeho četa, jako by se stále obávala, že jim kapitána znova vezmou. On samotný hleděl trochu zamyšleně do ohně, kolena i ruce spoře zavázané obvazem, a naslouchal jediné kytaře, která do všeobecného šumu hlasů hrála - Ray zůstal večernímu hraní věrný.

Will a Eliott

11. listopadu 2011 v 20:22 | Slovča |  Moje výtvory
Je to jenom kratičký čas, co jsem dotvořila svůj poslední obrázek. Přesto ho sem vložím. Můžete na něm viděl Willa a Eliott ze třetího dílu PODZEMÍ, sedící na jedné z hub v Průduchu.
Prosím, nekopírujte, a když už tak s odkazem. Děkuji,
Slovča.
PS: Kresba je dělaná na papír, naskenovaná, předělaná v Paint.NETu.


Kapitán VIII.

11. listopadu 2011 v 17:08 | Slovča |  Kapitán
Pěkný podvečer. Takže tady máme další díl a já snad jen dodám, že se omlouvám za minulý týden. Děkuji všem, kteří čtou Kapitána.
SlovčaNež jsme se všichni dostali do tábora, můj i Frankův tým byl vyděšený a unavený. Sám jsem byl tak mimo, že jsem nic z toho nevnímal. Někdo mi poklepal na rameno. Ohlédl jsem se na Raye.
"Pojď se mnou do stanu, všechno ti vysvětlím," zašeptal tak, aby to nikdo jiný neslyšel.