Moje výtvory

Nový grafický tablet!

8. srpna 2014 v 18:21 | Slovča
Na narozeniny jsem dostala od rodičů grafický tablet, a tak konečně mohu kreslit na počítači! :) To, co můžete dole vidět, je jeden z mých prvních výtvorů (Myslím že druhý celkově). Doufám, že se vám bude líbit,
Vaše Slovča :)

PS: Pokud byste chtěli s mým obrázkem jakkoliv nakládat, myslete na autorská práva a prosím uveďte odkaz :)

Charlieho malá tajemství

27. června 2014 v 20:12 | Slovča
Kresba inspirovaná scénou s filmu The Perks of Being a Wallflower. Ručně tužkou až na písmo v pozadí a podpis, které jsem dodělala v photoshopu. Musím přiznat, že práce byla moje velká srdcovka, ikdyž jsem ji dělala jen jeden večer, zvláště pak kvůli tomu, že jsem se s filmem hodně spjala.
PS: Někteří z vás si možná všimli, že jsem udělala nový design. Minulý vapadal takto. Budu strašně ráda za vaše připomínky ohledně nového designu :)
PPS: Pro ty, kteří se v budoucnosti neplánují na film podívat, nebo ho už viděli, zde je ona scéna:

Z náčrtníku III.

29. května 2014 v 19:12 | Slovča
Zdravíčko! Jako obvykle pár věcí ze zákresníku. Všechno děláno tužkou (až na text a podpis), časově všechno pod hodinu :) Omlouvám se všem, kteří ještě stále čekají na tutorial, ale naneštěstí nemám čím zvířátko vycpat, a tak než něco koupím, budete muset ještě počkat :(


Ručně dělaný plyšový zajda

27. dubna 2014 v 11:40 | Slovča
Zdravíčko všem, dneska jsem tady nikoliv s kresbou, ale s plyšákem, kterého jsem na zkoušku šila včera. Použila jsem na něj jedny staré kraťasky a to včetně šňurek, ze kterých jsem udělala mašličku. :) V pozadí sedí Jake, kterého jsem šila asi před rokem. Kouknout na něj můžete tady: JAKE.

PS: Pokud by kdokoliv chtěl tutorial i na zajdu, stačí napsat dole ↓ do komentářů a já to sem hodím :)


Charakter: Kate

4. března 2014 v 22:00 | Slovča
Ilustrace další z postav zatím neuveřejněného příběhu. Jména jsou zatím pouze krycí, vzhledem k tomu, že si nejsem stoprocetně jistá, jaká vlastně budou. Styl záměrně dětský a nerealistický, vzhledem k povaze příběhu. Pastelky jsou součástí kamufláže.

PS: Určitě se mrkněte na předešlou postavu ZDE. :)
Vaše Slovča :)

Charakter: Marry

2. března 2014 v 18:50 | Slovča
Zdravím všechny! Dnes tu máme ilustraci k příběhu, který jsem ještě nenapsala. Přesně řečeno jde o jednu z hlavních postav, která se až nápadě hodně podobá na mě. Šlo o pokus vytvořit si jiný, dětský a nerealistický styl kreslení, který by se k příběhu více hodil. Uvidíme, jestli se projekt Poslední svět vůbec ujme. :)
Vaše Slovča :)

Ptáček komisař

16. února 2014 v 20:24 | Slovča
Na složku, kterou nosím do školy, jsem si namalovala právě takového ptáčka. Znalecké oko mé kamarádky to zhodnotilo, načež mi řekla: "To je ptačí Sherlock?" Což mě překvapilo, protože ve chvíli, kdy jsem to malovala, ani do chvíle, kdy už to hotové bylo, mě něco takového nenapadlo. A to jsem velký fanoušek Sherlocka ve všech formách! :D Asi šlo o nějaou podprahovou záležitost.
Vaše Slovča :)


Původní verze ze složky.

Becoming Evil

9. února 2014 v 19:44 | Slovča
Zlo vyhrává. Obrázek nejdřív tužkou, následně upraveno v Pain Tool Sai, jako obvykle. Doporučuju si rukou zakrýt jednu ze stran. :)
Vaše Slovča :)


Z náčrtníku II

2. února 2014 v 19:38 | Slovča
Neobyčejná kočka. Ani zvíře, ani člověk, nějaký mišmaš někde mezi, jako by vypadla z pohádky. Tahle měla působit mysticky a tajemně, takový ten vzhled elfů podle Tolkiena: Něžné a velice moudré stvoření. Zdali se povedlo těžko říct. Obrázek před a po vybarvení v Paint Tool Sai. (Konečně jsem si o víkendu udělala čas! :D)
Vaše Slovča
Bludnička

30. ledna 2014 v 21:48 | Slovča
A tady je: Jedinečná redheadka, která se sice nikomu nelíbí, ale zároveň o ní nikdo nemůže říct, že je ošklivá. Čím to je, těžko říct. Vypracováno na papír tužkou během několika minut nudy, vybarvena v Paint Tool Sai za již podstatně delší dobu, ale ne zas tak dlouhou. Koneckonců, můžete porovnat sami.

Vaše Slovča :)
 
 

Reklama